Hibe, Destek, Teşvik Mevzuat Danışmanlığı nedir?

Firmaların ve bireylerin hibe, destek, teşvik ile ilgili yasal belge ve işlemlerinin mevzuata uygunluğunu sağlamak için her zaman alabileceği hizmettir.

Mevzuat danışmanlığı hizmeti, işletmelerin ve danışmanların hibe alımı, destek alımı, teşvik alımı, hibe kullanımı, destek kullanımı, teşvik kullanımı, proje yönetimi ve fon sağlayan kuruluşlara raporlama işlemlerine ilişkin mevzuat değişikliğini güncel olarak takip etmesini sağlar.

Mevzuat Danışmanlığı hizmeti tam olarak neyi içeriyor?

Mevzuat danışmanlığı hizmetini alarak yaptığınız veya yapacağınız hibe, destek, teşvik kullanım işlemlerinin, raporlama, kapatma işlemlerinin yasal mevzuat açısından uygunluğunu sağlarsınız

Mevzuat Danışmanlığı Hizmeti Almanın Sağlayacağı Faydalar Nelerdir?

Mevzuat değişiklikleri ve yeni uygulamalara yönelik güncel bilgilendirme ve yönlendirmelere anında ulaşmış olursunuz. Hibe, destek, teşvik alım ve kullanım işlemleri sırasında ortaya çıkabilecek riskleri henüz gerçekleşmeden görmeniz ve gerekli önlemleri almanız mevzuat danışmanlığının size sağlayacağı yararlar arasında yer alır. Böylece yasal yükümlülük altına girmeden hibe, destek, teşvik süreçlerinin yönetirsiniz ve almış olduğunuz hibe, destek, teşvikleri geri ödemek zorunda kalmazsınız.

 

Bu hizmetten yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçin!